VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA ULPIANË

Price: 230.00 €

details

posted
1 August 16:24
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Numri i dhomave
2

Description

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Ulpianë,kati:I pestë(V).
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe ballkon.
Çmimi:230€
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email: info@vrestate.info


Similar ads