Shtepi ne shitje ne lagjen Marigona 5+1

Price: 2,200.00 €
Shtepi ne shitje ne lagjen Marigona 5+1

details

posted
29 January 16:18
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
316 m²
Numri i dhomave
5

Description

Banesë ne shitje në lagjen Marigona, njera nder lagjet me te kerkuara ne Prishtine. Shtepia eshte e mobiluar, supermoderne, ka dokumentacion te rregullt, siperfaqe prej 316m2, dhe me 4 ari oborr.
Renditja:
2 Sallona / kuzhine / 5 dhoma gjumi / 4 banjo / korridore / ballkone/
Çmimi: 2200 m2 €
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044393777
WhatsApp & Viber
+38344393777


Similar ads