Shitet banesa ne sante ne katin e 3 mi mellow

Price: 80,000.00 €

details

posted
9 April 14:09
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
2,5

Description

Shitet banesa ndertim i vjeter ne sante ne katin e 3-te, banesa eshte me fletposeduese 64.07m2 kurse te shfrytezuara i ka 78m2 mund te matet pa problem, ka dy dhoma dhe kuzninen ndamas, ka ballkon banjo etje, banesa shitet nga pronari jo permes agjensionit.


Similar ads