Shitet banesa ne Dardani, afer Postes madhe,

Price: 89,600.00 €
Shitet banesa ne Dardani, afer Postes madhe,

details

posted
28 February 17:53
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
64 m²
pattern
Seri 3

Description

Shitet banesa ne Dardani, afer Postes madhe, renditja, Salloni me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, dhe Podrum.


Burim viber +383 45 52 33 36


Similar ads