Shitet Banesa te Parku i Qytetit - Kompleksi Albing Residenc

Price: 1,200.00 €
Shitet Banesa te Parku i Qytetit - Kompleksi Albing Residenc

details

posted
1 June 19:35
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Numri i dhomave
2
Kuadratura
80 m²

Description

Shitet Banesa te Parku i Qytetit - Kodi 2572

Lokacioni: Rr. Isa Kastrati Kompleksi Albing Residence

Siperfaqe: 79.55 M2

Kati 10

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Ballkon
- Banjo
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym
- Garazhd per Veture
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Lift

- Banesa gjindet 500 metra prej Qendres Prishtines dhe shum Afer Parkut Qyetit, Kompleksi Albing Residence gjindet ne rrugen kryesore Isa Kastrati dhe me pamje nga Qyteti. Objekti eshte 13 katshe.

Çmimi €1200 M2 e baneses
Çmimi €10.000 Garazhda

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]