Shitet Banesa perballe Royal Mall, 59m2.

Price: With agreement
Shitet Banesa perballe Royal Mall, 59m2.

details

posted
18 July 15:15
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
59 m²
Numri i dhomave
2

Description

-Banesa Posedon :

Sallone me Kuzhine
1 Dhome gjumi
Depo

-Banesa eshte te tipit ndertim te vjeter.
-Eshte e renovuar nga fillimi dhe e dizajnuar me arkitekte.

NR: 0038344746068


Similar ads