Shitet Banesa ne Breg te Diellit (Banesat e Bardha),89m2 NETO

Price: With agreement
Shitet Banesa ne Breg te Diellit (Banesat e Bardha),89m2 NETO

details

posted
20 July 20:16
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
89 m²

Description

- Banesa gjendet tek Banesat e Bardha ne Breg te Diellit.
- Eshte ndertim i vjeter.

- Posedon :
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Sallon dhe Kuzhine Ndamas
Nxemje qendrore te Termokos

NR : 0038344746068


Similar ads