SHITEN SUPER BANESA NE RRUGEN A!

Price: 700.00 €
SHITEN SUPER BANESA NE RRUGEN A!

details

posted
15 April 15:47
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
9277 m²
Numri i dhomave
4

Description

SHITEN SUPER BANESA NE RRUGEN A! 92.9 M2(Kati 1) DHE 77.6M2(kati 3)
Lagjia \"Prishtina e Re-Zona Qender\" Kompleksi Banesor Afarist \"Lisi\"
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- Depo
Qmimi 700€/m2
https://bit.ly/3n3a6PU

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
048 650 125
+383 48 650 125


Similar ads