Pom shesin 32000 euro 67m2

Price: 32,000.00 €
Pom shesin 32000 euro 67m2

details

posted
15 December 09:22
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
67 m²
Numri i dhomave
2

Description

Shitet urgjent banesa 67 m2 mprapa shkolles normale dhe aukit te germia Banesat e batushes banesa ka
Sallon me kuzhin
Dhom gjumi
Banjo
Depo


Similar ads