Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën(Kalabria) Emshi

Price: 53,000.00 €
Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën(Kalabria) Emshi

details

posted
3 June 17:49
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjën Kalabria(Emshir), Nartel
Banesa është komplet e mobiluar
Dokumentcion të rregullt me flet poseduse(pranim teknik)
Ka dy leje përdorimi për banim dhe për zyre
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 65m2, kati i 1
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* Ballkon

Cmimi 53000 euro (i diskutushëm)
Code 20333
Per info +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në Faqet tona në
Facebook(Instagram) Agjensioni Qendra


Similar ads