Banese ne shitje ne lagjen Tophane_2+1

Price: With agreement
Banese ne shitje ne lagjen Tophane_2+1

details

posted
29 January 09:56
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
87 m²
Numri i dhomave
2

Description

SHITET Banesë në lagjen Tophane, rruga Pjeter Bogdani afer qendres dhe Viva Fresh dhe Baholleve, eshte e mobiluar ne teresi,
Kati:7 lift funksional ,nxemja me kallda
Sipërfaqe:87m2
Çmimi i shitjes:1000 per m2 dhe shitet me mobile , si dhe banesa eshte e leshuar me qera afatgjate me nje familje
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦2 Dhomë gjumi
♦Banjo dhe wc
♦Ballkon i madh dhe shpajz
♦Korridor
Banesa nuk ka fleteposeduese, kontrata behet te Avokati
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777


Similar ads