Banesë në shitje në Velani 98m2

Price: 1,200.00 €
Banesë në shitje në Velani 98m2

details

posted
9 February 14:02
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Numri i dhomave
2
Kuadratura
98 m²

Description

Banesë në shitje në Velani 98m2

Banesa me sipërfaqe prej 98,2m² ndodhet në Velani, Rr.”Isa Kastrati”, ndërtues Puhiza 3. Banesa gjendet në katin e 9-të me orientim ne Lindje me pamje kah parku i Germise, me lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Sistemin e ngrohjes e ka me ngrohje qëndrore nën dysheme dhe objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Banesa posedon fasadë ventiluese, fshesë qëndrore të vendosur në mur. Zona rreth banesës është e qetë, e sigurtë, ka hapësirë të mjaftueshme për parking dhe me plot gjelbërim. Në afërsi të banesës gjendet parku i qytetit dhe shërbimet që u nevojiten klientëve. Objekti është i pajisur me leje të ndërtimit dhe kontrata për këtë pronë bëhet te Noteri.

Banesa ka renditje:
– Qëndrim ditor me kuzhinë,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Ballkon.

Cmimi: 1200 per m2
Kodi: 15987

Kontakto:
049 157 113
044 556 777
048 556 777
049 445 711


Similar ads