Banesë në Shitje në Qendër

Price: 156,000.00 €
Banesë në Shitje në Qendër

details

posted
8 February 12:45
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
130 m²
Numri i dhomave
3

Description

Banesë në Shitje në Qendër
Vështrim i përgjithshëm
Kodi ID"32263
3 Dhoma
2 Banjo
130 m2
Nr:046996633

Përshkrimi
Ofrohet për Shitje Banesë 3+1 në Qendër . Ka një sipërfaqe prej 130m2 është në katin e parë objekti i “AsCom”. Secila dhomë ka ballkon poashtu banesa posedon garazh dhe ka dalje ne dy rrugët të “Bajram Kelmendit” dhe “Xhelal Mitrovices” ku klienti mund të qaset shumë shpejt në qytet.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | 3 Ballkona |
Adresë
Qyteti: PrishtinaLagjja: QendraShteti: KosovëShteti: AlbaniaHapni në Google Maps
Detajet
Kodi: 32263 Çmimi: 156,000 € Çmimi për m2: 1,200 € Sipërfaqja: 130 m2 Dhoma: 3 Banjo: 2 Kati: 1 Garazh: Po Dokumentacioni: Fletëposeduse/Noter Kontakti: 046996633
Veçoritë
Karakteristika te tjera Ballkon Dritë natyrale Fletëposeduse Lokacioni Qasje


Similar ads