Banesë në Shitje në Mati-1

Price: 95,000.00 €
Banesë në Shitje në Mati-1

details

posted
23 February 17:21
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
76 m²
Numri i dhomave
2

Description

Banesë në Shitje në Mati-1
Çmimi: 95,000 €Çmimi për m2: 1,250 €
Vështrim i përgjithshëm
Kodi ID:33699
2 Dhoma
2 Banjo
76 m2
Nr:046996633
+38346996633

Përshkrimi
Ofrohet për shitje banesë 2+1 në Lagjen Mati-1, Muharrem Fejza afër shkollës “Pavaresia”.
Ndërtuesit e objektit janë “Vëllezërit Asllani”.
Ka një sipërfaqe prej 76m2, ndodhet në katin e parë poashtu sistemin e ngrohjes e ka me termokos dhe posedon garazh.
Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Korridor | Ballkon | Depo |


Adresë
Qyteti: Prishtina Lagjja: Mati Shteti: Kosovë Hapni në Google Maps
Detajet
Kodi: 33699 Çmimi: 95,000 € Çmimi për m2: 1,250 € Sipërfaqja: 76 m2 Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 1 Garazh: Po Dokumentacioni: Fletëposeduse/Noter Kontakti: 46996633
Veçoritë
Karakteristika te tjera Aksesi Ashensor Ballkon Fletëposeduse Garazh Lokacioni