Banesë në Shitje në Kalabri(Emshir)

Price: 66,910.00 €
Banesë në Shitje në Kalabri(Emshir)

details

posted
29 February 13:24
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
51 m²
Numri i dhomave
1

Description

Banesë në Shitje në Kalabri(Emshir)
Vështrim i përgjithshëm
Kodi ID:34014
1 Dhoma
1 Banjo
51 m2
Nr:046996633
+38346996633

Përshkrimi
Ofrohet Banesë në Shitje në lagjen Kalabria (Emshir),
Gjendet tek Kompleksi “Lesna” me një sipërfaqe prej 51.47m².
Ndodhet në katin e 4-të dhe posedon ashensor funksional.
Banesa është e pa mobiluar dhe e gatshme për banim.

Renditja: | Sallon kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |


Adresë
Qyteti: Prishtina Lagjja: Kalabria (Emshir)Shteti: Kosovë Hapni në Google Maps
Detajet
Kodi: 34014 Çmimi: 66,910 € Çmimi për m2: 1,300 € Sipërfaqja: 51 m2 Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 4 Garazh: Jo Dokumentacioni: Noter Kontakti: 046996633
Veçoritë
Karakteristika te tjera Aksesi Ashensor Ballkon


Similar ads