Banese me qira

Price: 160.00 €

details

posted
4 August 17:00
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
50 m²
pattern
Seri 1

Description

Banesa eshte e mobiluar.Ka nje dhome gjumi,nje banjo,korridor,nje sallon me kuzhine,poashtu dhe ballkonin.

Kontaktimi mund te behet edhe me Viber.


Similar ads