Banesë Duplex 110m2 në shitje në Bregun e Diellit.

Price: 69,000.00 €
Banesë Duplex 110m2 në shitje në Bregun e Diellit.

details

posted
25 June 13:43
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
110 m²
Numri i dhomave
4

Description

Banesa ka 93m2 në dokumenta ndërsa neto (faktike) i ka 110m2. Banesa gjendet në Bregun e Diellit te banesat e bardha. Banesa është në katin e 5-të, ndodhet në një objekt i cili ka qasje vetëm me kartelë, mirëmbahet dhe ofron qetësi për banim.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Depo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10475

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Similar ads