Banesë 84m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

Price: 64,000.00 €
Banesë 84m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

details

posted
15 July 11:55
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
84 m²
Numri i dhomave
3

Description

Banesa gjendet në Emshir në objektin e ndërtuar nga Nartel EX, afër banesave të Pozhegu Brothers.
Banesa ndodhet në katin e 4-të me orientim në jug-perendim. Objekti është ndërtim e sipër dhe pritët të përfundojë së shpejti pasi qe tani janë duke u kryer punët finale.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10503

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Similar ads