Banesë 80m2 me qera në lagjen Pejton.

Price: 450.00 €
Banesë 80m2 me qera në lagjen Pejton.

details

posted
2 April 14:14
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
pattern
80
Numri i dhomave
3

Description

Banesë 80m2 me qera në lagjen Pejton.
Banesa gjendet në lagjen Pejton, afër Ambasadës së Shqipërisë, është tërësisht e mobiluar, ka siguri dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor

NË ÇMIM JANË TË PËRFSHIRA TË GJITHA PAGESAT (RRYMË, UJË, MBETURINA)

ID e shpalljes: 00354

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Similar ads