Banesë 115m2 në shitje në lagjen Kalabria

Price: 92,000.00 €
Banesë 115m2 në shitje në lagjen Kalabria

details

posted
1 March 22:47
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
pattern
115
Numri i dhomave
4

Description

Banesë 115m2 në shitje në lagjen Kalabria
Banesa gjendet në lagjen Kalabria (Ish Emshir), në kullën e dytë të banesave te Arabve, ka një invesim ekstra si në ndërtim/rregullim ashtu edhe në mobiljë. Banesa shitet me mobilje dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
3 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 WC
2 Ballkona
1 Koridor

ID: T10334

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
? www.topia-ks.com
? info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate


Similar ads