BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Price: With agreement
BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

details

posted
18 July 2021 15:49
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Podujevo
Targa
Të huaja
The march
automatic
Type
artega
pattern
GT
Year of production
2007
Fuel
Hibrid & CNG
Mileage
65 000 - 69 999

Description

AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38349116515
AUTO-SHALA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049116515

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUA


Similar ads