SHITET TEPIA NE PODUJEVE

Price: 65,000.00 €
SHITET TEPIA  NE PODUJEVE

details

posted
9 June 13:47
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Kosovo > Prishtina region > Podujevo
Kuadratura
4 m²
Numri i dhomave
2

Description

Shitet Shtepia me Oborr në Podujevë
Rruga Ajet Duriqi, tek tjegullorja.
Shtepia dhe oborri janë te rregulluar
Shtepia dhe toka ka 4 ari 33metra
Shtepia ka ket perberje
*Sallon dhe kuzhin,
* 2 dhoma gjumi,
*1 Banjo mrena,
*1 Shpajz dhe Koridor.

Cmimi. 65000mij euro.
Shtepia posedon dokumentacionin ne rregull , perkthehet menjeher tek pronari i ri.


Similar ads