Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

Price: 599.00 €
Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

details

posted
24 April 22:47
category
Shtepi & Familje > Mobilje
country
Kosovo > Prishtina region > Podujevo

Description

Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit .


Similar ads