Dorz e ndrrusit menjaqit Vw Golf 5 6 passat jetta

Price: 50.00 €
Dorz e ndrrusit menjaqit Vw Golf 5 6 passat jetta

details

posted
31 March 19:03
category
Automjete > Autopjese dhe paisje
country
Kosovo > Prishtina region > Podujevo

Description

Shes dorzen e menjaqit e Modelit t RI DSG bon per golf 5 6 jetta touran tiguan dhe per modele tjera
Dorzat jon t reja pa perdor si ne foto
Qmimi diskutushem
Per ma shum info viber


Similar ads