Passat B8 2.0 TDI

Price: 16,000.00 €
Passat B8 2.0 TDI

details

posted
5 January 22:58
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Peja region > Peja
Targa
Të huaja
The march
automatic
Type
VW Volkswagen
pattern
Passat
Year of production
2016
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
120 000 - 129 999

Description

Shes Passat b8 2.0 TDI ne gjendje perfekte.
Vetura posedon Navi,Senzor shiu, Senzor parkingu,Auto Hold,Start/Stop,nderrus te shpejtsis ne timon,klimatronik,nxemje ne gjitha karrikat para dhe pas etj...
Vetura ka 130000km.
Momentalisht vetura eshte ne Gjermani


Similar ads