Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

Price: With agreement
Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

details

posted
30 March 22:55
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Kosovo > Peja region > Peja

Description

Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto


Similar ads