Iveco TurboDaily 49-12 Shlep,Marimang posa ardhur

Price: With agreement
Iveco TurboDaily 49-12 Shlep,Marimang posa ardhur

details

posted
22 September 12:08
category
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
country
Kosovo > Peja region > Peja

Description

Iveco TurboDaily 49-12 Shlep,Marimang posa ardhur me dogan te paguar ne gjendje extra te mirë
Per Firma Fatura Me tvsh.
Posedon

1. Centrall
2. Ramp hidraulike Fabrikisht
3. Sajlen qe terheq deri ne 10 ton
4. Motori qe terheq leviz ne te majte dhe djathte ne menyre hidraulike
5. Kompresor Per barazim Peshe etj


Info ☎️📞

044566000 dhe 044542000
+383 44 542 000
Similar ads