Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturave Duke fil

Price: 1,100.00 €
Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturave Duke fil

details

posted
24 December 12:22
category
Automjete > Makina te demtuara per pjese rezerve
country
Kosovo > Peja region > Peja

Description

Kemi Pjes per te Gjitha llojet e veturave Duke filluar nga wv Gollf 4 5 6 vw Pasat B 3 4 5 Passat 3c Mercedes c 220 Bmw 530 Opel Astra vektra zafir Insigma Reno Megane Si dhe shum lloje te vetura e info shtes Vaiber +38349690497