Shes FIAT Punto 2 viti 2000 1.9JTD me klim

Price: 1,500.00 €
Shes FIAT Punto 2 viti 2000 1.9JTD me klim

details

posted
2 May 16:46
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
Fiat
pattern
Punto
Year of production
2000
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
250 000 - 299 999

Description

Shes FIAT Punto
Viti :2000
Motorri: 1.9JTD ELX (80ps 200nm) 5shpejtsi +R
Xhamat me rrym
Klim verë/dimër
Vollanin city mode
AIRBAG
ABS
Rrotat M+S , 175/65/14
Qdo herë e servisuar me kohë dhe e mbajtur mirë,
Ulje nuk hargjon ,
Kerri osht vetur familjare e vozitun vetëm nga 1 person,
Pa rexhistrim.
Similar ads