Fiat Punto EVO 1.3 Cdti Doganuar 2011

Price: 4,600.00 €
Fiat Punto EVO 1.3 Cdti Doganuar 2011

details

posted
15 May 15:24
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica
Targa
Të huaja
The march
handbook
Type
Fiat
pattern
Grande Punto
Year of production
2011
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
170 000 - 179 999

Description

Shitet vetura e tipit Fiat Punto EVO 1.3 Cdti Mulitjet Doganuar

Vetura posedon Klima,Gjama me rryme,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Board kompjuter,Fellne alumini,Abs,City,Alarm,Radio CD Mp3,Air bag,Mbyllje qendrore etj etj

Kilometra 180000 te garantuara 100% me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles qe nga dalja prej fabrike

Viti i prodhimit 15.07.2011

Nje pronar e ka pase ne posedim qe nga dalja prej fabrike

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Qmimi i volitshem

Nuk beje nderrime

049128182


Similar ads