Shitet

Price: With agreement
Shitet

details

posted
2 February 21:53
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
Audi
pattern
A3
Year of production
2012
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
20 000 - 24 999

Description

Shitet Vetura Audi A3 1.6 TDI

Modeli: Audi A3
Viti:10/2012
KM: 220.000KM Te Garantume
Motori: 1.6 TDI 107PS

Vetura esht Me Dogan dhe eka Rigjistrimin e Pare ne RKS Audia esht ne Gjendje Shum te mir, une ne gjermania ekom vozit vet ket Vetur. Shpensimet shum te vogla Vetura edhe 8 Muj Ka Regjistrim per me shum Informata ne Kontaktoni.

Viber:
Tel:+49 163 9010186


Similar ads