Shes Audi A3

Price: 6,800.00 €
Shes Audi A3

details

posted
31 August 11:52
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica
Targa
Të huaja
The march
automatic
Type
Audi
pattern
A3
Year of production
2011
Fuel
Diesel
Mileage
200 000 - 249 999

Description

Shes Audi A3 s-tronic 2011 1.6 Tdi Automatik.
Vetura eshte e posa ardhur nga Gjermania dhe posedon pulla ne timon, Aloe fellne, senzora para dhe prapa, navi, nxemje ne karrika, pulla ne timon , goma te reja. Vetura eshte ne gjendje shume te mire.


Similar ads