Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979

Price: 770.00 €
Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979

details

posted
15 September 17:15
category
Shtepi & Familje > Mobilje
country
Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica

Description

Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dite Kuzhina me kualitet te lart etj transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit


Similar ads