??Mitsubishi Outlander 2.4 Benzine Automatike ??

Price: 6,900.00 €
??Mitsubishi Outlander 2.4 Benzine Automatike ??

details

posted
10 October 14:38
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Fier region > Lushnjė
Targa
Albanian
The march
automatic
Type
Mitsubishi
pattern
Outlander
Year of production
2008
Fuel
gasoline
Mileage
190 000 - 199 999

Description

CEL: +355699477639

MITSUBISHI OUTLANDER
☑️ Motorr 2.4 Benzine 4 pistona
☑️ ( Motorr i thjeshte i konvertueshem me Gas 100% )
☑️ Kambio Automatike 7G
☑️ Sistem Diferenciali 4x4 dhe 2x4
☑️ Xhama te Zinje Origjinal
☑️ Baxha panoramike
☑️ Sensor Parkimi
☑️ Clima Bizone
☑️ Keyless Go
☑️ Keyless Entry
☑️ Cruise Controll
☑️ Pilot Automatik
☑️ Kopjuter bordi
☑️ Fenere Bixenon
☑️ Stopa Led
☑️ Sensor shiu
☑️ Sendor drite
☑️ Larje fenerash
☑️ Sedilje elektrike
☑️ Pasqyra me palosje & antiverbim
☑️ 8 Airbag
☑️ Numri i vendeve 6+1 mund te behet dhe 4+1
☑️ Sedilje me ngrohje

Makina e sapoardhur nga Zvicra 🇨🇭
Liber Servisi i rregullt


Similar ads