shtepi banimi +250 metro katror oborr+tok okazion!

Price: 45.00 €
shtepi banimi +250 metro katror oborr+tok okazion!

details

posted
9 April 18:49
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Albania > Fier region > Lushnjė
pattern
115
Numri i dhomave
4

Description

Zona/Rruga : kolonje

shtepi private,pak vite e ndertuar,4 dhoma3+1,me verande ---te kompletuar me te gjitha guzhinen,nuk kerkon asnje lloj punimesh brenda te paisur dy dhoma me kondicioner me ngrohje dhe freskim ne vere.ne gjendje pune ,kalorifer per ngrohje etj.ndertimit.siperfaqja e ndertimit 115 metro katror e shtepise ,siperfaqja e tokes dhe oborr qe disponon rreth shtepise 250 metro katror.me dokumentacion te rregullt me certifikate pronesie ne hipoteke.eshte mundesia dhe blerje zgjerim,ose blerje me shume hapsire ndertimi etj.shtepia gjendet ne qender ne kolonje direkt ne rrugen e gjere me tortuar dhe peme rruga 70 metro nga shkolla kolonje/lushnje,ne rrugen e gjere .cmimi ndertimit 55 euro metri katror.i diskutueshem.per me shume informacion,kontakt 0692131223...watsapp; 0675830351

Cel. : 0692131223


Similar ads