Shtëpie ne Lushnje

Price: 32,400.00 €
Shtëpie ne Lushnje

details

posted
2 April 14:52
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Albania > Fier region > Lushnjė
Kuadratura
385 m²
Numri i dhomave
4

Description

Shitje prone
Tokë ,truall dhe shtëpi një katëshe me taracë
-Trualli në pronësi 385 m²
-Shtëpia 128m² disponon 4 dhoma,2 ballkone,2 banjo, me baçe dhe e rrethuar me mur avllie (me ujë dhe me drita)
Pronësitë janë me të gjitha dokumentat ligjore
Çmimi minimal 32000 €
Adresa
Lagjia Kongresi i Lushnjes Rruga e Xhamisë ,lart për në kodër,mbi zyrat e Ish-frutores,përballë Depove të Ujit
Kontakt 0696282562
0694784130


Similar ads