Shtepi private bashke ne 6000m2 tok

Price: 75,000.00 €
Shtepi private  bashke  ne 6000m2 tok

details

posted
19 March 12:22
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Albania > Fier region > Lushnjė
Kuadratura
140 m²
Numri i dhomave
4

Description

Shitet shtepi me 6000m2 toke jane ne nje vend me shtepin ku ne 2 dylym jan mbjellur 200 rreze pjeshka dhe ne 1.5 delym jan mbjellur 130 rreze limona qe jane ne prodhim .shtepija ndodhet 6 km nga lushnja ne Njesin Admistrative Karbunar e Vogel tel.00393274682170


Similar ads