Shitet shtepi se bashku me 12 dylym toke

Price: 80,000.00 €

details

posted
16 July 20:59
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Albania > Fier region > Lushnjė
Kuadratura
120 m²
Numri i dhomave
4

Description

Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2000,dhe themeli eshte me derdhje betoni ku mund te hidhen dhe kate te tjera.Toka eshte afer shtepis dhe vetem 2 dylym jan ne vend tjeter.Shitet per arsye emigrimi dhe mos perdorimi.


Similar ads