Shitet Elektromotor 0.75 kv 2400

Price: With agreement
Shitet Elektromotor 0.75 kv 2400

details

posted
6 May 18:34
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Albania > Lezha Region > Lezha

Description

Shitet elektromotor 0.75 i ri


Similar ads