Shiten Saldatrice Ndicues Tavanor Te Jashtem

Price: With agreement
Shiten Saldatrice Ndicues Tavanor Te Jashtem

details

posted
8 May 22:07
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Albania > Lezha Region > Lezha

Description

Shitet Saldatrice ne gjendje pune. Shiten ndricues tavanor te jashtem te paperdorur te rinj. Shiten bidona plastik ne gjendje te mire. Shiten te gjitha materialet bashke ose nje nga nje. Shiten per arsye mosperdorimi.


Similar ads