Shiten Distributora Karburanti dhe Xhenerator

Price: With agreement
Shiten Distributora Karburanti dhe Xhenerator

details

posted
8 May 21:57
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Albania > Lezha Region > Lezha

Description

Shiten Distributora Karburanti ne gjendje pune, me nga 5 pistoleta ne dy krahet. Shitet xheneratori ne gjendje pune 20 KVA Nafte. Shiten per arsye mos perdorimi. Jane ne gjendje te mire pune.


Similar ads