Ford escord

Price: 600.00 Lek

details

posted
24 November 20:31
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Lezha Region > Kurbin
Type
Ford
pattern
Escort
Fuel
Diesel
Year of production
1996
Mileage
180 000 - 189 999
The march
handbook
Targa
Albanian

Description

Shitet ford escord 1.9 nafte ne gjendje te mir dhe makina ka letra deri ne 27 dhjetor 2017 kurse siguracioni i ka mbaruar


Similar ads