Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

Price: 200.00 €
Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

details

posted
7 January 15:34
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Albania > Lezha Region > Kurbin

Description

Shesim makina qepese te modeleve te ndryshme Marrim dhe porosi per makina te reja . Bejme dhe riparime makinash qepese . Cmimi vazhdon nga 200€ . Per cdo info ose porosi na kontaktoni ne cel : 0682283355


Similar ads