Playstation3

Price: With agreement
Playstation3

details

posted
20 June 11:04
category
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
country
Albania > Lezha Region > Kurbin

Description

Shitet playstation 3 ne gjendje shume te mire, me 1 leve dhe 7 disce origjinale.cmimi 140 mij leke


Similar ads