Playstation3

Price: With agreement

details

posted
20 June 10:46
category
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
country
Albania > Lezha Region > Kurbin

Description

Shitet playstation3 me nje leve dhe 7 disce origjinale. Cmimi 140 mij leke. Gjendja shume e mire


Similar ads