shitet vinc fassi f 110 A24 2003

Price: 10.00 €
shitet vinc fassi f 110  A24 2003

details

posted
31 March 20:05
category
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

shitet vinc fassi 110 A24 me 4 dalje idhaulike ne gjendje shum te mire pam max 5150 kg .ne ofrojme cilesi dhe garanci ..00355682004563..00355684013373. ne Viber 00355695368886 facebook Auto S-I ...


Similar ads