Karrotrec sipas kerkeses per cdo lloj mjeti ..

Price: With agreement
Karrotrec  sipas kerkeses  per cdo lloj mjeti ..

details

posted
31 March 20:03
category
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

Firma Auto S-I Trucks cranes lider ne sistemet hidhaulike ..ne prodhojme pjata karotreci per cdo lloj marke kamioni dhe sipas kerkeses tuaj me gjatesi sipas kerkeses ..me cmimet me te mir ne treg ...Auto S-I Trucks cranes ofron cilesi garanci serjozitet ..per me teper na kontaktoni ne 00355682004563 ose 00355684013373 viber ..ne Facebook Auto S-I Trucks cranes ..


Similar ads