Shitet Pioneer DDJ ERGO !!!

Price: 250.00 Lek
Shitet Pioneer DDJ ERGO !!!

details

posted
15 September 2022 15:58
category
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

Shitet Pioneer DDJ Ergo ne super gjendje.
E shes per arsye se dua te marr Pioneer Sx2.
Bashke me Pioneer DDJ Ergon jap Licensen origjinale e cila i jep nje fuzion ndryshe muzikes dhe bassit, gjithashtu jap edhe Virtual DJ me license.
Cmimi 250 Mije Lek


Similar ads