Shiten 2 FBT te amplifikuar

Price: 400.00 €
Shiten 2 FBT te amplifikuar

details

posted
22 October 2021 09:51
category
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

Shiten 2 FBT profesionale Gold Line GL 30A me 3 komponente.
150 W rms secili por me twiter te ri.
Input port: Jack 6.35
Output port: Jack 6.35

Cmimi 400 EUR i diskutueshem vetem pasi te shikohen nga afer.

Cel: +355685695576


Similar ads