Korg B2 Digital Piano Set, Black

Price: 400.00 €
Korg B2 Digital Piano Set, Black

details

posted
18 February 00:38
category
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

NA KONTAKTONI TANI

WHAT\'SAPP CHAT: +44(742)446-7495 për një përgjigje të shpejtë

Email; [email protected]

Transporti i shpejtë i garantuar

Mbështetje 100% e garantuar pas shitjes

Produkt origjinal/autentik 100% i garantuar


Similar ads